אודות החברה

חברת משיטה הנדסה פיננסית בע"מ, הינה חברה העוסקת בייזום פרויקטים ובביצוע עבודות בניה מ- "שלד ועד מפתח".
החברה התפתחה כחברת המשך לחברת "משיטה חברה לבניין ולהשקעות בע"מ", היוזמת ובונה בהצלחה פרויקטים רבים ברחבי הארץ, החל משנת 1973.

חברת משיטה חרטה על דגלה איכות ללא פשרות, תוך שימוש בטכנולוגיות הבנייה המתקדמות ביותר והכל לצד מתן שירות ומקצועי וקשוב לכל לקוחותיה לאורך השנים. תשומת לב לכל פרויקט, הקפדה על כל פרט קטן כגדול וליווי אישי לכל שלבי הפרויקט- כי אנחנו יודעים שזה הבית שלך. החברה מוחזקת ע"י מר יעקב משיטה, וממשיכה את הפעילות המשפחתית כאשר הדגש הינו על התמחות בהשקעות ברכישת נכסי נדל"ן, איתור ויזום פרויקטים בתחום הנדל"ן, השבחת נכסים, וביצוע השקעות אסטרטגיות בנדל"ן ועוד. לרשותנו ניסיון רב בארגון, שליטה, רכישה, שיווק, מכירה ובנייה של פרויקטים רבים, ואנו מעסיקים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום הנדל"ן. החברה עוסקת בביצוע עבודות בניה כיזם ומפתח של פרויקטים עצמאיים וכמלווה עבור מגוון לקוחות במגזר הפרטי. לחברה משאבים מקיפים, יכולות מגוונות וגמישות תפעולית שמובילה למימוש מוצלח של החזון שלה. טווח פעילויותיה של החברה נע בין פיתוח, תכנון ובנייה, של פרויקטים עצמאיים לבין בנייה כחברה מבצעת. 

אנחנו מזמינים גם אתכם להצטרף לעשרות אלפי משפחות מרוצות וליהנות מבית לכל החיים.

יעקב משיטה | יו"ר החברה
יעקב משיטה החל את פעילותו בנדל"ן בתחילת שנות ה-70 של המאה הקודמת. לצד ארבע אחיו הקימו את חברת "משיטה חברה לבניין" והיו מעורבים ביזום ובניה של אלפי יחידות למגורים, תשתיות ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ.

 

הסיפור שלנו

לפני למעלה מ-45 שנה, אי- שם בתחילת שנות השבעים, הקימו ארבע האחים לבית משיטה את חברת "משיטה חברה לבניין ולהשקעות". הקו המנחה של החברה באותם ימים היה "לבנות דירות איכותיות שגם אנחנו נרצה לגור בהם", לא להתפשר על איכות הבנייה, להיות קשובים לצורכי הלקוחות ומעל הכל להישאר הוגנים. אט אט החלה החברה המשפחתית לעשות חיל. בתוך זמן קצר זכתה החברה בעבודות רבות והחלה להגשים את חזון החברה. במהלך השנים, עם הצטרפותם של חברי משפחה נוספים, בנתה החברה אלפי דירות בכל גוש דן, ורבים מזהים את החברה עם סמל המנורה הייחודי שהיה סמל החברה והוטבע בכניסה למאות הבניינים החדשים. חדוות היצירה, רוח העשייה ובניין הארץ פשוטו כמשמעו הזניקו את החברה מעלה והביאו ל-2 זכיות משמעותיות בתואר"רב קבלן" מטעם התאחדות הקבלנים והבונים בישראל.
גם היום פועלת החברה ומקפידה לשמר את רוח החברה, תוך הקפדה על כל פרט ופרט במקצועיות ללא פשרות.